Jakość

JEDWABIE

Jedwab HERSE to materiał najszlachetniejszego gatunku, niepowtarzalny w dotyku i "lejący się". Dzięki swojej grubości 16 mome, jest opływowy i sprężysty. To jedwab, który staje się częścią noszącej go osoby, szybko dostosowuje się do naszego ciała i przybiera zapach ulubionych perfum. Zimą bezpiecznie ogrzewa, latem przynosi chłodnie wytchnienie. Wzory i kolory możemy zawsze dostosować do naszego humoru, pogody za oknem, kreacji na dany dzień. W ten sposób jedwab HERSE staje się nieodłącznym towarzyszem naszej codzienności. Łatwo się do niego przyzwyczaić, dużo trudniej go porzucić.

TKANINY

Najdelikatniejsze jedwabne nitki są wplatane w szlachetną wełnę tylko w manfakturach o wielopokoleniowej tradycji. Te z nich, które pracują dla HERSE wytwarzają materiały od kilkuset lat. To one tworzą tkaniny o niezapomnianych wzorach i barwach oraz fakturze zapewniającej niezapomniane wrażenie dotykowe. Tkaniny i kolory mienią się. Wzory są dwustronne i wielokolorowe. By zrozumieć, na czym polega połączenie komfortu i piękna, wystaczy otulić się tkaniną HERSE. 

WZORY

Produkty HERSE charakteryzują się ponadzczasowymi wzorami, które łączą głębię i szlachetność ze zmysłowością tkanin. Te utrzymane w klasycznej stylistyce pasują do stonowanych kreacji. Inne bardziej fantazyjne łączą się z różnymi stylami i kolorystyką. Szal lub krawat HERSE staje się wiodącym elementem kreacji. 

KRAWATY SZYTE RĘCZNIE

Krawaty z kolekcji HERSE Prestige są dziełem prawdziwych artystów. Manfaktura, w której powstają ma wielopokoleniową tradycję. Projekty wzorów zostały stworzone specjalnie dla HERSE, a każdy krawat jest szyty od początku do końca ręcznie. Wykonane wyłącznie z jedwabiu, ozdobione niepowtarzalnym wzorem, utrzymane w pięciu tonacjach kolorystycznych krawaty są wykończone białą jedwabną podszewką. Krawaty HERSE to wyjątkowe dzieła sztuki, które pełnie swoich walorów ujawniają dopiero na szyi. Z chwilą ukończenia węzła poczujesz pewność płynącą z elegancji.

PRODUKCJA

Wyroby HERSE są wytwarzane według tradycyjnych metod. Wzory na jedwabu są nakładane metodą sitodruku. Każdą barwę aplikuje się osobno, zabezpieczając woskiem powierzchnie nie barwione. Frędzle jedwabnych szali HERSE najpierw są wykonywane z jedwabiu, a dopiero potem wplatane w jedwabną tkaninę w trakcie odrębnego procesu.

Opakowanie

Opakowanie powinno być dostosowane do tego, co kryje w sobie. Dlatego szale HERSE są pakowane w pudełka ze szlachetnych materiałów, wykonane ręcznie. Są eleganckie i nadają produktom HERSE wyjątkowy charakter. Krawaty i poszetki są pakowane w firmowe etui.